Konkursas

Konkursas

Pradžia / Konkursas
 1. Konkurso organizatorius – UAB “AKTYVISTAS”.
 2. Konkursas vyksta nuo š.m. rugpjūčio 10 d. iki rugsėjo 1 d..
 3. Nuotraukas konkursui siųsti galima nuo š.m. rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 24 d..
 4. Balsavimas Facebook paskyroje vyks nuo š.m. rugpjūčio 27 d. iki rugpjūčio 31 d..
 5. Konkurso dalyvis, atsiuntęs nuotrauką konkursui, besąlygiškai sutinka su konkurso taisyklėmis.
 6. Jeigu konkurse dalyvauja nepilnametis asmuo, už visus jo veiksmus konkurso organizatoriui ar suinteresuotiems tretiesiems asmenims atsako tėvai (įtėviai, globėjai ar pan.).
 7. Konkurso dalyvis patvirtina, kad jis turi visas teises į naudojamą(-as) nuotrauką(-as) konkursui ir prisiima visą atsakomybę dėl nuotraukos ar kitos vaizdinės medžiagos autorių teisių.
 8. Konkurso dalyvio pateikta(-os) nuotrauka(-os) ar kita vaizdinė medžiaga negali prieštarauti visuotinai priimtoms moralės ir etikos normoms.
 9. Konkurso organizatorius neprisiima atsakomybės už konkurso dalyvio pateiktos informacijos turinį, už jos neatitikimą teisės aktams, šių taisyklių reikalavimams, moralės ar etikos normoms, taip pat jokiais atvejais neprisiima atsakomybės ir jokiomis aplinkybėmis negali būti atsakingas už bet kokią žalą, patirtą dėl informacijos patalpinimo Palangos vasaros parko Facebook paskyroje ar kitokio paviešinimo.
 10. Kilus įtarimams, kad panaudota(-os) nuotrauka(-os) ar kita vaizdinė medžiaga rasta internete ar autorių teisės priklauso kitam asmeniui, pateikta(-os) nuotrauka (-os) bus pašalinta iš konkurso be perspėjimo.
 11. Autorius, pateikiantis nuotrauką ar kitą vaizdinę medžiagą konkursui, suteikia konkurso organizatoriui teisę skelbti ir publikuoti viešai pateiktą nuotrauką savo nuožiūra. Dalyvis sutinka ir neprieštarauja, kad konkursui pateikta nuotrauka(-os) ar kita vaizdinė medžiaga būtų konkurso organizatoriaus naudojama konkurso metu ir pasibaigus konkursui, publikavimo ir iliustraciniais tikslais.
 12. Konkurso dalyvis sutinka, kad dalyvio konkurso organizatoriui pateikti asmens duomenys bus naudojami tik konkursui ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
 13. Nugalėtoju skelbiamas nuotraukos autorius, surinkęs didžiausią balsų skaičių. Balsas atiduodamas specialiai konkursui sukurtame Facebook nuotraukų albume spaudžiant patinka (like) mygtuką.
 14. Prizinis fondas susideda iš 3 dalių:
  1. Samsung TAB A plančetinis kompiuteris iš Topo centras parduotuvės,
  2. 5 kartų abonementas šokinėjimui ant batuto Palangos vasaros parke
  3. Dienos bilietas Palangos vasaros parke
 15. Prizai paskirstomi atitinkamai pagal surinktą balsų skaičių. Daugiausia balsų surinkęs dalyvis gauna 1-ąjį prizą, antroji vietą – 2-ąjį prizą ir trečioji vieta 3-ąjį prizą.
 16. Konkurso prizų laimėtojams apie laimėjimus pranešama telefonu ir/arba el.paštu. Informacija apie laimėtojus bei jų laimėtus prizus taip pat bus skelbiama www.vasarosparkas.lt ir Facebook Palangos vasaros parkas puslapyje.
 17. Prizai atsiimami asmeniškai adresu J. Basanavčiaus g. 43 (Palanga) arba artimiausioje TOPO CENTRAS parduotuvėje arba laimėtojui pageidaujant, prizai gali būti siunčiami kurjerių paštu (siuntimo kaina priklauso nuo pasirinkto siuntimo būdo ir kurjerio įkainių – šią kainą susimoka konkurso laimėtojas).
 18. Papildoma informacija apie prizų atsiėmimą bus teikiama laimėtojui asmeniškai.
 19. Atsiimant prizą laimėtojai turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Jei laimėtojas yra jaunesnis nei 18 metų, atsiimant prizą turi atstovauti laimėtojo tėvai (įtėviai, globėjai ar pan.).
 20. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis grąžinamas į prizų fondą.
 21. Konkurso organizatorius pasilieka teisę keisti konkurso taisykles. Apie šiuos pakeitimus Konkurso organizatorius nedelsdamas paskelbia www.vasarosparkas.lt tinklalapyje.
 22. Papildoma informacija dėl konkurso bus skelbiama internetiniame www.vasarosparkas.lt tinklalapyje ir/arba Facebook Palangos vasaros parkas fanų puslapyje.