Mes spaudoje

Mes spaudoje

Pradžia / Mes spaudoje

Palangos širdyje, J. Basanavičiaus gatvėje, įsikūręs Palangos vasaros parkas savaitgalį pakvietė lankytojus į oficialų parko atidarymą. Nauja ir išskirtinė pramogų vieta kurorte ketina tapti traukos centru visai šeimai ne tik vasarą.

Pramogų parko įkūrėjas Dainius Drungilas pasakojo, kad idėja sukurti tokią pramogų erdvę buvo puoselėta ne vienerius metus. Prieš dvejus metus buvo nerta į avantiūrą – įrengti batutai po atviru dangumi, kas buvo išties neįprasta. Tačiau naujovė susilaukė dėmesio ir buvo nuspręsta pramogų erdves gamtos apsuptyje išplėsti ir papildyti įvairesnėmis aktyviomis veiklomis.

„Basanavičiaus gatvėje visuomet buvo tik barai, kavinės, kioskeliai. Tad nieko panašaus iki šiol nebuvo. Bandėme, tikrinome, kaip žmonės reaguoja į tokias pramogas, ar jiems įdomu, ar patinka. Kadangi tai žmonėms patiko, turėjome ambicijų pasiūlyti jiems daugiau veiklos. Norime, kad J. Basanavičiaus gatvė pakeistų savo veidą, taptų patrauklesnė šeimoms su vaikais, jauniems žmonėms, kurie nori praleisti laiką propaguodami aktyvų poilsį, sportą”, – kalbėjo D. Drungilas.

Mažiesiems pramogautojams įrengtos žaidimų aikštelės su laipynėmis, o tėvelius gali sudominti mini golfo takeliai, kurių skaičių ateityje ketinama padvigubinti. Mėgstantiems iššūkius patiks kliūčių ruožas „Ninja Warrior“, įkvėptas Jungtinėse Amerikos Valstijose rodomos populiarios laidos.

Norintiems kiek kitokio aktyvumo siūloma išsinuomoti dviračius ar velomobilius. Besiilgintys žiemiškų pramogų gali išbandyti savo jėgas vasaros ledo čiuožykloje, išklotoje dirbtiniu ledu. Čiuožykloje net rengiamos diskotekos. O jeigu aktyvios pramogos nuvargina ir norisi atsigaivinti, vos už kelių šimtų metrų banguoja Baltijos jūra.

Pramogų parke yra erdvių ne tik norintiems aktyvaus laisvalaikio – galima išbandyti virtualius žaidimus, pailsėti ant sėdmaišių, pasisupti hamakuose, atsigerti kavos, suvalgyti ledų ar rimčiau užkąsti.

Siūloma apžiūrėti ir istorinių nuotraukų ekspoziciją, kurioje – Palangos kaip kurorto pradžia, senosios Palangos vaizdai iš tų laikų, kai Palangoje įsikūrė grafai Tiškevičiai.

Pratęsti vasarą

Palangos vasaros parko įkūrėjas džiaugėsi, kad oficialaus atidarymo metu lankytojus palepino vasariškas oras, tad jie galėjo išbandyti visas pramogas.

Dar šiemet ketinama dalį įrenginių uždengti stogu bei uždangomis, kad būtų galima pramogauti ir esant vėjuotam orui ar lyjant lietui. Pasak pašnekovo, yra minčių ateityje įrengti šildomas erdves, kuriose ir vėsesniu oru būtų galima švęsti vaikų gimtadienius ar kitas šeimos šventes.

Parke yra kuriama harmonija tarp aktyvaus ir pasyvaus poilsio mėgėjų, todėl čia laiką praleisti gali kiekvienas. Mūsų šūkis yra „Emocijos, kuriančios gyvenimą„, tad juo ir vadovaujamės. Parko tikslas yra pratęsti vasarą, kad net ir spalio mėnesį šeimos pas mus galėtų atvykti papramogauti ir gerai praleisti laiką dienai, dviem ar ilgiau, kad turėtų ką veikti kurorte.

Parkas yra tarsi gyvas organizmas, kuris nuolat atsinaujina, kuriasi, pasipildo, keičiasi, tad tai, kaip dabar atrodo parkas, toli gražu nėra galutinis vaizdas. Kitais metais parkas turėtų pasipildyti dar įdomesnėmis pramogomis“, – pabrėžė D. Drungilas.

Siekiama, kad Palangos vasaros parkas veiktų nuo kovo-balandžio iki pat lapkričio mėnesio ir taptų Vakarų Lietuvos bei visos šalies gyventojų traukos centru, kuriame pramogautojai viską rastų vienoje vietoje.

Pasak D. Drungilo, parko teritorijoje užtikrinamas pramogautojų, ypač vaikų, saugumas. Prie įrenginių budi parko darbuotojai, stebintys besilinksminančius vaikus, teritorijoje įrengtos vaizdo stebėjimo kameros.

„Norime, kad visi, apsilankantys pas mus, būtų geros nuotaikos ir išeitų su gerais įspūdžiais. Kartais būna ir ašarų, bet tik tuomet, kai tenka palikti pramogas“, – šypsojosi D. Drungilas.

(Vakarų ekspreso informacija)

Daugiau apie mus spaudoje